2022 рік

Щиро вітаємо усіх співробітників і студентів ХННІ з Різдвом Христовим і наступаючим Новим 2023-м Роком!

2021 рік

Щиро вітаємо усіх співробітників і студентів ХННІ з наступаючим Новим 2022-м Роком!

2020 рік

Щиро вітаємо усіх співробітників і студентів філії з наступаючим Новим 2021-м Роком!

2019 рік

Управління освіти Херсонської міської ради висловлює найщирішу вдячність за співпрацю професорсько-викладацького складу із закладами освіти м. Херсон. Дякуємо Херсонській філії національного університету кораблебудування імені адмірала Макароваза підтримку ініціатив управління освіти та педагогічних колективів у справі розвитку інтелектуального потенціалу здобувачів освіти, неодноразове виявлення доброї волі щодо сприяння у проведенні різнопланових заходів. Переконані, спільні заходи надихають освітянську спільноту, студентську та учнівську молодь на розкриття творчого потенціалу, розширення кола професійного спілкування.Відійшов у історію 2019 рік, який був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Тому в кожного з нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбуття.Нехай Новий 2020 рік додасть вам життєвих сил, віри в майбутнє, всі труднощі нехай будуть переможені, а успіх супроводжує скрізь та в усьому. Бажаємо, щоб новорічні свята принесли вам тільки добро, мир і достаток.Нехай у новому році все почнеться по-новому: нові успіхи в діяльності, нові високі результати в роботі, нові сподівання і нові перемоги, нові яскраві емоції та нові щасливі події.
Щастя вам, міцного здоров’я, родинного затишку, досягнень, успіхів та творчих злетів.
Всім добра і блага!
Веселих Новорічних та Різдвяних свят!!!

Начальник  управління освіти
Юрій НІКОНОВ

2018 рік

2015 рік

Щиро вітаємо усіх співробітників, студентів та випускників Херсонської філії Національного університету кораблебудування й базового університету, а також їх рідних та друзів з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Адміністрація Херсонськї філії НУК

Шановні студенти, колеги та співробітники!

Від імені дирекції кораблебудівного
інституту щиро вітаю Вас з
наступаючим 2015 роком і
бажаю міцного здоров’я,
результативності дій, здійснення
мрій, миру і злагоди в ваших
родинах і хай Вам щастить!!!

Корабели добре знають
Що вони все подолають
Опір руху, хитавицю,
Море, вітер, глибину.
Бо освіту кращу мають,
Міцно у руках тримають
Прапор вільного буття
Якість вищого ґатунку
Є їх нормою життя!

Директор КІ                                     Ю. Король

2014 рік

2013 рік

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з чудовими святами – Новим роком та Різдвом Христовим.
Нехай ці свята – вісники майбутніх звершень, здійснення мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам щастя, добро, любов, мир і достаток.
Бажаю віри у власні сили, щоб у новому році Ви зробили все те, про що давно мріяли.
Хочу, щоб у новому році Ви ще більше відчували турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.
Щастя Вам, міцного здоров’я, світлого майбутнього!

З Новим 2013 Роком!
З повагою,
Народний депутат України
VI скликання                                                                    Сергій Баранов-Мохорт